.

.

38cm решетки Автомобил Волан Покрие Жени, Девојки Воланот Заврши Заштитник Покрие со Камелија Цвет Автомобил Декорација Додатоци

38cm решетки Автомобил Волан Покрие Жени, Девојки Воланот Заврши Заштитник Покрие со Камелија Цвет Автомобил Декорација Додатоци

DEN 1140.00
DEN 1199.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


38cm решетки Автомобил Волан Покрие Жени, Девојки Воланот Заврши Заштитник Покрие со Камелија Цвет Автомобил Декорација Додатоци
Детали :
Предмет : Автомобил Волан Маска
Состојба : Нова
Примена : за 38cm 15 инчен Воланот
Функција : Универзална за Девојка Жените Дами
Боја : Црна со Бели
Количина : 1 парче
Дијаметар : 38cm 15inch
Нето Тежина : 510g
Пакет Се Вклучени :
1 x pc Автомобил Воланот Маска
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com, како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Превозот Смисла Ние ќе го испратите објектот на основниот превозот адреса во вашиот цел на Aliexpress ПОБРЗО. Со цел што можете да ја добиете вашата цел непречено,ве молиме comfirm вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако сте незадоволни со предмети што сте го добиле од нас, или објектот не е како опис. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Целосна наплата, замена или замена ќе бидат понудени. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да се направи корист да ја напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ние сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува за викенд и одмор.

За производот

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Име На Модел:
CP0124
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
Заштита на воланот
Бренд Име:
ЦЕЛОСНА WERK
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.51kg
Објектот Должина:
38cm
Материјал Тип:
***
Примена:
за 38cm 15inch Воланот
Количина:
1 Парче
боја:
Црна со бели

Слични предлози