.

.

120 прилагодливи агол предводена од уличното осветлување адаптер

120 прилагодливи агол предводена од уличното осветлување адаптер

DEN 1728.00
DEN 1919.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нормално ние ги даваат 3 години гаранција за потрошувачите на нашите LED светла. Превозот метод зависи од вашиот избор.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние ќе се прогласи товар како "подарок", со цел да се создадат услови за даночни ослободувања/намалувања. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Време На Испорака :
Гаранција и се враќа политика
Ние сме секогаш примена на себе да се подобри нашата услуга за сите на нашите ценети клиенти.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Во меѓувреме ве молиме да ни кажете што дефектот е, да се елиминира несоодветното користење. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите предмети се одликува со заштитен Балон за да се обезбеди вашите производи пристигне во совршена состојба. Генерално, ние ве советуваме да вратите расипан стоки со испраќање на нив преку поштата и ЕМС наместо користење couriers како DHL, UPS-от, FEDEX и TNT. Овој објект е СИТЕ НОВИ и во фабричките кутија и пакување, сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Испорака
1./span> Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. * Ако не се согласувам со по предмети, ве молиме не поставувајте наредби. Ако постојат irremediable дефекти со уреди, можете да ги врати назад кон нас на поправка или замена под нашите дванаесет месеци гаранција.
120 степен прилагодливи уличното осветлување adpater Основни информации
големина
Производ фото
Плаќања
1. Објектите ќе бидат испратени во 1-7 работни дена по исплата е расчисти и потоа ви обезбеди следење на број и следење webiste.
Купувачот треба да се работи со Царински да се направи сопствени грешки и да платат за своите сопствени должност/даноци на неговата дестинација, и Продавачот не одговорен за каква било загуба што ја предизвика.

За производот

Тип На Објект:
Уличните Светилки
Бренд Име:
MUCHTING
Карактеристики:
уличното осветлување adpater
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Индустриски
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Заврши:
Железо
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Напон:
85-265V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
1009

Слични предлози