.

.

Топла Стил Мода Дигитален LED врвката за на рачен часовник Види Подароци Дете Момчиња Мажите Црна Види За Љубител Подарок LL

Топла Стил Мода Дигитален LED врвката за на рачен часовник Види Подароци Дете Момчиња Мажите Црна Види За Љубител Подарок LL

DEN 131.00
DEN 159.36
-18 %

Износ
Во продавницата.


Kinding Забелешка :
1. Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-18 : 30 Од понеделник До петок. 9 : 00-12 : 00 во сабота.
2. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме не го отворите спор случајно, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми. И ако не satisfited производот ,ве молиме да ми кажете прво ,воопшто не ми даде еден лош коментар случајно . Ви благодариме за вашето разбирање однапред.
Се надеваме дека ќе има добар шопинг искуство во мојата Продавница.
Топла Стил Мода Дигитален LED врвката за на рачен часовник Види Подароци Дете Момчиња Мажите Црна Види За Љубител Подарок LL Опис : Сосема нов и висок квалитет
Покажува време дигитални броеви
Екранот време во бројки укажуваат на час, минути и секунди.
Екранот на денот ,датум на неделата
Дополнителни ЦРВЕНИ LED функција да покаже времето јасно е дека во темни области
отпорен на вода.
Со својата елегантна и современа дизајн, тоа е многу популарна
Совршен подарок за пријатели,семејства, љубители итн
Боја : Црна
Пакетот Вклучува : 1 X LED зглоб види Црн

За производот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Случај Обликот:
правоаголник
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
N/A
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
luxfacigoo
Бендот Должина:
20cm
Функција:
Авто Датум,LED дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло

Слични предлози