.

.

дневна соба мебел дома ТВ стои модерен стил за кожа површината, украсени мали carbinet

дневна соба мебел дома ТВ стои модерен стил за кожа површината, украсени мали carbinet

DEN 23952.00

Износ
Во продавницата.


JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка. Ltd. Ние сами бројни управување & техничко лице, како и силен развој на производот и производството способност, во моментов има над 100 стилови направени во кравја кожа троседот и метал серија, кои се извезуваат во повеќе од 30 земји, Блискиот исток, САД, Германија, велика БРИТАНИЈА, Франција, итн. Ние сами над 10.000 квадратни метри на тапациран и метал работилница, со капацитет од над 50 контејнери на троседот месечно. JIXINGE ќе се задржи подобрувањето, и постојано подобрување на технологијата и на капацитетот за снабдување со стока на висок квалитет и ниска цена за целиот свет.
сите carbinet може да се прилагоди бои и големина.

За производот

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
тв стојат
Општа Употреба:
Дома Мебел
Висина:
64cm
Инсталација Метод:
Автономни
Број На Модел На:
TVU101
Дрво Стил:
панел
Место на Потекло:
Кина
Големина:
180cm
Изглед:
Модерна
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MANBAS
Боја Техника:
Без Боја
Материјал:
Дрвени
Должина:
180cm

Слични предлози