.

.

Професионални мала тежина Алуминиум Патување Tripod Камера Tripod за Canon NIKON, Sony dslr фото Камера за видео камера со Топката Главата

Професионални мала тежина Алуминиум Патување Tripod Камера Tripod за Canon NIKON, Sony dslr фото Камера за видео камера со Топката

DEN 2206.00
DEN 2346.24
-6 %

Износ
Во продавницата.

Професионални Лесен Алуминиум Патување Tripod Камера Tripod за Canon NIKON, Sony dslr фото Камера за видео камера со Топката Главата - Црна
Направени од високо-густина Алуминиумска цевка, трајни и стабилни. Со дух ниво, три прилагодување копчиња дизајн амортизацијата ефект топката главата, реализација на секој агол, снимање, прецизни и ефикасни. Брзо ослободување плоча со безбедни клип и гумени мат, двојно обезбедување на вашата камера од несреќа намалува. Нога прилагодување на агол заклучување обезбедува единствен прилагодување на секоја нога. Со повлече тока дизајн, давање на повеќе погодно нога ракување, задоволување на вашите сакав висина кога фотографирате. Опремување со челик рокер, може да се прилагоди на топката главата во текот на снимањето. Дизајн рачка за укинување на оската, повеќе лесен за употреба. Не се лизга гумени нозе. Преносен џебен го прави лесен за носење. Најдобар избор за SLR камера во вашето патување.
Спецификации
Материјал : Алуминиум легура Укината должина : 50cm / 19.7 во(со ballhead) Tripod макс висина : 140cm / 55.1 во Макс. цевка со дијаметар : 23mm / 9 во Колона количина : 4 делови капацитет : 4kg / 11.02 Lb Објект тежина : 1123 / 2.16 Lb(со ballhead) Пакет големина : 11 * 11 * 53cm / 4.3 * 4.3 * 21.6 во Пакет тежина : 1358g / Lb 2.99
Пакет Листа
1 * Tripod со Рокер Рака
1 * торба за Носење
Ве молиме љубезно забелешка : од меур ниво е забрането со курирска компанија, па пред превозот ние треба да го извади.!
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1, Масовните акции за да брод брзо, мали цел и OEM се достапни. 2, Сите Превозот цена покажа во Aliexpress НЕ се вклучени Продолжен Област Доплата.Ве молиме проверете со ПРОЗОРЦИ, FEDEX, DHL, TNT, DPEX и др. за да се потврди ако вашиот град (поштенски код) треба Продолжен Област Доплата. 3, Царинските Давачки и даноци НЕ се вклучени во Превозот цена. 4, Својата подобро да ја напуштат вашата канцеларија addresss за собирање на пратката. 5, Клиенти од Бразил pls оставете го вашиот CPF број во цел како вашиот царински треба. 6, Клиенти од Чиле pls ја напушти вашата РУТИНА број во цел како вашиот царински треба.
Ве молиме љубезно забелешка : боја кутија за пакување дизајн може да се различни.
Сите информации се обезбедени во првобитна состојба, без било каква гаранција и може да биде малку променети во секое време, без претходна најава.

За производот

Бренд Име:
dsupport
Број На Модел На:
ДС-ZS123
Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Макс Extened Должина (mm):
1400
Укината Должина (mm):
500
Употреба:
Дигитална Камера
боја:
Црна

Слични предлози