.

.

ABS Пластика, под Притисок Туш Главата, Заштеда на Вода Туш Главата, Ултра Тенки Бања Туш Главата Тркалезна Форма

ABS Пластика, под Притисок Туш Главата, Заштеда на Вода Туш Главата, Ултра Тенки Бања Туш Главата Тркалезна Форма

DEN 217.92

Износ
Во продавницата.

Нашата цел е задоволството на клиентите
Повратни информации
1. Обично пратката може да се организира во рамките 1-3 работни дена по расчисти исплата.Повратни информации е многу важно за нас, се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да се чувствуваат несреќни ,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Сите на нашите предмети се сосема нови.
Гаранција & се враќа
1.Кога ќе се пријавите парцела ве молиме бидете сигурни дека пратката не е оштетен.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда DSRs во сите категории, што е огромен поттик за нас да биде подобро продавачот. Beause царинската ќе им е потребно.
Инсталација На Дијаграм
Плаќање :
1.Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.Ние само ќе испорака на стандардната адреса во Aliexpress, ако не информира нас.
Русија Купувачот Pls Оставите Вашето Име И Презиме Во Вашата Нарачка Ако Изберете Кина, Воздухот Mail За Превозот.Сите предмети мора да се врати во оригинално пакување состојба.Ние ќе одговориме на вашите прашања преку е-маил, pls проверете ја вашата e-mail за да одговорите.Ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас .Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Превозот време за посебна цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Aslo Pls советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.Прифаќаме само враќање & наплата причина е квалитетот или погрешно стоки или сериозно оштетени.
Germen Купувачот Pls Оставете го Вашиот EORI Број(Даночен Број) Кога Ќе се Направи Нарачка.Купувачот е одговорен за сите врати превозот на трошоците (освен ако погрешно предмети се примени)
7. Ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО
2.ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка (ЈЕНИ канал или $ channel), Web Money (WM), ВИЗА, T/T(Телеграфска Трансфер), Western Union , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство итн
Испорака :
БЕЛЕШКИ
Бразил Клиенти, pls оставете го вашиот CPF Број кога ќе изберете курир како UPS-от,DHL,FEDEX,итн.

За производот

Бренд Име:
everso
Инсталација Тип:
Рака Држете
Материјал:
ABS Пластика
Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Туш форма:
Круг
Број На Модел На:
S2137002110
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Стил:
Една Глава
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На

Слични предлози