.

.

Нов стил Висок квалитет Месинг 8 инчен Врнежи од дожд Туш главата бања Туш Главата Круг Бања туш главата

Нов стил Висок квалитет Месинг 8 инчен Врнежи од дожд Туш главата бања Туш Главата Круг Бања туш главата

DEN 1561.00
DEN 2198.40
-29 %

Износ
Во продавницата.


Превозот Ние ќе ја испрати својата точка во 2-5 дена по вашата исплата. Велика Британија | сад | Австралија | Канада |(Околу 15-25 Дена) Германија | Австрија | Швајцарија |(Околу 15-25 Дена) Франција | Италија | (Околу 25-30 Дена) Повеќето Земји | (За 25-60 Дена) HK пост : во рамките на 25days или повеќе Сингапур Пост : во рамките на 25days или повеќе Кина пост : во рамките на 35days. или повеќе Швајцарската Пост : во рамките на 25days или повеќе Шведска Пост : во рамките на 25days или повеќе Враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,и купувачот треба да биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот. Повратни информации Доколку имате било какви прашања ве молиме да контактирате со нас преку Aliexpress или е-пошта. Ние со задоволство ќе ви помогне. Поради временската зона разлика , пораки ќе се одговори во рок од 24-48 часа . ве молиме да ни испратите порака ако има било какви проблеми пред да замине повратни информации. Ако ви се задоволи со нашите предмети, ве молиме да ни даде Позитивни повратни информации и 5-ѕвезди НСД, Бидејќи тоа е многу важно за мене. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. Ако не ги задоволи ве молиме контактирајте ме пред да го напушти или ,ние ќе направиме се што е во моја моќ да им помогне на вас

За производот

Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Една Глава
Материјал:
Дувачкиот
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг
Туш форма:
Круг
Површина По Завршувањето:
Nickle
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број На Модел На:
YS-S0017R
Туш Главата Функција:
Врнежи Од Дожд Туш Глави
is_customized:
yes

Слични предлози