.

.

Здравствените Anion Вода под Притисок-заштеда на Рачен Туш Главата Млазницата Нови

Здравствените Anion Вода под Притисок-заштеда на Рачен Туш Главата Млазницата Нови

DEN 223.00
DEN 259.68
-14 %

Износ
Во продавницата.

Здравствените Anion Вода под Притисок-заштеда на Рачен Туш Главата Млазницата Нови VB572 P29
Со оние магични anion минерални топки во неа, тоа повеќе не е само туш главата млазницата.
Anion минерални топки има следниве функции :
Масажа : притисок на телото спа нега на кожата;
Здравствена заштита : Негативни јони лековитата функција;
Percolation : Материјал во-да може ефективно да се справи со отстранување на хлор во вода од чешма кога капење;
Заштита на животната средина : Тоа е монтажни и лесно да се чисти;
Здравје бања суштинско значење, pressurize и заштеда на вода за 40%
Спецификација :
Мулти-Функција рачни туш главата млазницата
Материјал : Поликарбонат се справи и нерѓосувачки челик панел
Висока технологија, позлата
Големина : 6cm туш главата, долго 22cm
Тежина : 200g
Пакет Се Вклучени :
1 x Anion Рачен Туш Главата Млазницата (Не се вклучени црево и носителот)

За производот

Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Туш Главата Функција:
Врнежи Од Дожд Туш Глави
Површина По Завршувањето:
Позлатени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Додатоци:
туш сет
Туш форма:
Круг
Инсталација Тип:
Рака Држете
Стил:
Една Глава
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
VB572
Бренд Име:
PovKeever

Слични предлози