.

.

Gappo бања туш главата 3Way Круг рака тушеви ABS во хром Позлатен заштеда на вода туш главата Врвен Квалитет 1pc G10

Gappo бања туш главата 3Way Круг рака тушеви ABS во хром Позлатен заштеда на вода туш главата Врвен Квалитет 1pc G10

DEN 554.00
DEN 1107.84
-50 %

Износ
Во продавницата.


5910287316169858 GAPPO најпродаван US $ 250.39 /set US $ 101.96 /set US $ 185.50 /set US $ 164.58 /set US $ 249.98 /set US $ 399.96 /set US $ 166.98 /set US $ 74.96 /set US $ 185.80 /парче US $ 154.96 /set US $ 64.96 /set US $ 111.98 /set US $ 110.33 /set US $ 117.58 /set US $ 200.47 /set US $ 16.99 /парче US $ 55.96 /set US $ 173.96 /set US $ 245.92 /поставете НИ $ 20.50 /парче
5910287316175698 SHOWR ТАПА ВО СИТЕ НАС $ 249.98 /set US $ 132.48 /set US $ 101.29 /set US $ 250.39 /set US $ 118.98 /set US $ 127.98 /set US $ 196.69 /set US $ 164.58 /set US $ 101.98 /set US $ 166.98 /set US $ 263.98 /парче US $ 127.98 /set US $ 234.96 /парче US $ 155.96 /set US $ 16.99 /парче US $ 373.96 /set

За производот

Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Материјал:
ABS Пластика
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Туш форма:
Круг
Инсталација Тип:
Рака Држете
Број На Модел На:
G10
Бренд Име:
Gappo
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
туш главата:
заштеда на вода туш главата
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
туш главата

Слични предлози