.

.

8pcs обликува кружен лак туш кабина бања стаклена врата лизгачки вратата макара тркала ролери 19mm 23mm 25мм 27mm Изберете CP293

8pcs обликува кружен лак туш кабина бања стаклена врата лизгачки вратата макара тркала ролери 19mm 23mm 25мм 27mm Изберете CP293

DEN 1275.00
DEN 2500.32
-49 %

Износ
Во продавницата.


· Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил порака или Трговија Менаџер, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Испорака детали
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена(во зависност од вашите нарачки количество) по уплатата. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.
Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Кога ќе добиете предмети вашиот нареди, во рок од 24 часа ,ве молиме проверете внимателно,ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било peoblems. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот. Ако не сте задоволни со вашиот објекти,ќе има 14 дена за да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.
За нас
· Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.

За производот

боја:
19mm бела, 23mm бела, 25мм бела, бела 27mm
Отворен Стил:
Лизгање
Бренд Име:
OuXinDiLong
Обликот:
ЛАК
Број На Модел На:
CP293
Материјал:
Бакар
Изглед Стил:
ЛАК
Рамка Површина По Завршувањето:
Бранеа
Внатрешни Пареа:
No
Тип:
Туш Куќишта
Рамка Стил:
Со Рамка
Туш Лента:
Не Се Вклучени
Фах Форма:
Круг
Стакло Дебелина:
1-7mm

Слични предлози