.

.

Дувачкиот Туш Set 6 Начини Thermostatic Миксер Контролер 800x800 Вградени LED Таванот Туш Глава 4 Функции Дожд Водопад се Вртат

Дувачкиот Туш Set 6 Начини Thermostatic Миксер Контролер 800x800 Вградени LED Таванот Туш Глава 4 Функции Дожд Водопад се Вртат

DEN 59174.00
DEN 64320.00
-8 %

Износ
Во продавницата.

Како транзит време варира. Обично времето за испорака е 5-7days. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Купувачот е одговорен за врати пратката.
3) Да се спаси многу повеќе простор за користење сокриени кутија, бидејќи главни делови биле собрани во кутија. Известување за Корисниците од Brazi : ве Молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел. Ние ќе одговориме на вашите прашања преку цел информации за aliexpress или е-пошта, ако сте навеле, ве молиме да проверите на нашата одговори од таму.
Дувачкиот туш set 6 функции thermostatic миксер со 800x800mm вградени LED таванот Туш главата,4 функции врнежи од дожд и водопад и се вртат и двојно дожд HF5424
Сокриени thermostatic миксер,со Висок квалитет,месинг материјал,6 функции,со вградени кутија,
1) Прво iit е туш set 6 функции thermostatic миксер, за да се заштитат да не се scalded со топла вода. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
Вистински фотографии
Нашето лого :
Плаќање Ние прифаќаме зачувам и големи кредитни картички. Ние обично брод од страна на FEDEX, или некои директни линии за некои земји.
2) нема да го оштети вашиот ѕидот на бањата кога ќе треба поправка на вашиот туш поставено, само се земе од туш плоча за поправка. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање.
Релевантните Производи.
Повратни информации Ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Известување за Корисниците од Аргентина : ве Молиме испратете ни го вашиот CUIT БРОЈ кога местото цел.Па ние специјално забелешка на НАСТАВА : Пред користење, ве молиме да се купи еден пар на AAA7# батеријата потоа да се стави во контролер. Известување за Корисниците од Русија : ве Молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да знаат. Ние брод според адресата на aliexpress. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот cos
Меѓународните купувачи : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

За производот

боја:
Светло Сива
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Thermostatic Чешми,LED Светло
Големина:
>400mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Број на Рачки:
Тројно Се Справи Со
Бренд Име:
Relextime
Број На Модел На:
HF5424
карактеристики на славина:
6 функции Месинг thermostatic миксер
карактеристики на туш главата:
800X800mm огледало SUS304
Појавата на славина:
Сокриени монтира на Ѕид
Појавата на туш главата:
вградени таванот туш главата
функција 1:
raining и водопадот туш
Feture 2:
се вртат и завеса туш
Feture 3:
рака туш
карактеристика 4:
LED chromotherapy
Карактеристика 5:
нема потреба отстрани ѕидот, кога maintance
Функција:
Бања туш

Слични предлози