.

.

Слободен брод Бранеа Никел 3 Еез широка Водопад Бања Бања Римски Када, туш тапа

Слободен брод Бранеа Никел 3 Еез широка Водопад Бања Бања Римски Када, туш тапа

DEN 8883.00
DEN 9552.00
-7 %

Износ
Во продавницата.


Бесплатен превозот Бранеа никел Распространета 3 дупки бања туш кадата тапа Солидна месинг вентил, од не ' рѓосувачки челик spout ABS пластика handshower
6cm spout висина
11.5 cm spout должина 17.6 см ширина spout
Една Година фабриката Гаранција
Керамички кертриџ може да се користат longt време најмалку 600,000 пати
Превозот : 1.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка , Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применуваат 2.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање! 3 : НИЕ, Само Превозот на ALIEXPRESS потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС/UPS /ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти. Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку е-маил.
Гаранција & Exchange :
Производи кои се опфатени Со 12 месеци производителот.
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 24 часа од кои производот е доставен. ние со задоволство ќе ви помогне. Барањата за враќање или наплата мора да се изврши во рок од 3 дена од пристигнувањето и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки. Превозот е никогаш не се враќа .
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн.
Следење На No. :
Вие ќе примите порака или e-mail со следење или испорака потврда информации кога вашиот објект има испраќаат.
Меѓународните Купувачи ,Даночни :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачи се одговорни за овие обвиненија.
Осигурување :
Елементи цена, исто така, не се вклучени осигурување . Купувачот е одговорен за факултативна осигурување, трошоци.
Одговорност :
Ние нема да бидат одговорни за било каква испорака задоцнување ,како и царинската пакување проверка ,штрајк ,виша сила ,лошите временски услови, итн
НАЈДОБАР НАЧИН ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ : e-mail

За производот

Тип:
Бања & Туш Чешми
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Бранеа
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Nickle
Бања & Туш Тапа Тип:
Дек-Монтирани Бања Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број На Модел На:
00795

Слични предлози