.

.

Црно Масло Протри Бронза Бања Ѕид Монтирани Круг тушеви Дожд Туш Тапа во Собата со Една Рачка Миксер Чешми Wrs438

Црно Масло Протри Бронза Бања Ѕид Монтирани Круг тушеви Дожд Туш Тапа во Собата со Една Рачка Миксер Чешми Wrs438

DEN 6240.00
DEN 9599.52
-35 %

Износ
Во продавницата.


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

За производот

Тип:
Бања & Туш Чешми,Дожд Туш Тапа
Број На Модел На:
Wrs438
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Функција:
Ладна и Топла
Стил:
Класичен
Површински Третман:
Масло Протри
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Број на Рачки:
Една Рачка
Големина:
>400mm
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
is_customized:
Yes

Слични предлози