.

.

На градина маса. Фрлија алуминиумски маса и стол три парчиња

На градина маса. Фрлија алуминиумски маса и стол три парчиња

DEN 5573.00
DEN 6192.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Широк висина 35 * 35 * 90 CM стол. Десктоп дијаметар 60 * 70 СМ биро

За производот

Тип:
Трпезарија Мебел
Специфични Употреба:
Трпезарија Сет
Општа Употреба:
Дома Мебел
Дрво Стил:
панел
Стил:
Модерен Минималистички
Шема:
02
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Укината:
Yes
Материјал:
Дрвени
Бренд Име:
ANDYWINSS
Број На Модел На:
01

Слични предлози