.

.

Челик стакло мал плоштад маса... Остатокот на маса.

Челик стакло мал плоштад маса... Остатокот на маса.

DEN 5184.00
DEN 5760.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Трпезарија Мебел
Специфични Употреба:
Трпезарија Сет
Општа Употреба:
Дома Мебел
Стил:
европа и америка
Шема:
22
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Укината:
Yes
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ANDYWINSS
Број На Модел На:
01

Слични предлози