.

.

5pcs Висок Квалитет на Универзалната нерѓосувачки челик Дупчиња UNC1/4 Скриена Камера Завртка за Камерата tripod топката главата брзо ослободување плоча

5pcs Висок Квалитет на Универзалната нерѓосувачки челик Дупчиња UNC1/4 Скриена Камера Завртка за Камерата tripod топката главата

DEN 312.00

Износ
Во продавницата.

Двојно заклучување knob дизајн,повеќе функција и флексибилна работа. повратна информација Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Превозот на Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично.Ние прифаќаме трговија на големо наредби. 5pcs Висок Квалитет на Универзалната нерѓосувачки челик Дупчиња UNC1/4" Скриена Камера Завртка за Камерата tripod топката главата брзо ослободување плоча Fea tures : 100% Сосема Нов и Висок Quality1/4 инчен Метал Заробеништво Брзо Ослободување Screws Ideal за Manfrotto / Arca Швајцарската / Gitzo итн.Подрумот со 360 ротација скала за да им помогне на панорама спојување. 2) Кина врвот бренд на фотографија опрема снабдувач. 9) ODM&OEM услуги. Нашите Услуги Примерок услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации OEM услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации По продажбата на услугата , ве молиме да побарате повеќе информации За НАС 1) Alibaba потврдена злато снабдувач. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Овие врвен квалитет заробеништво завртки овозможи на fitment на различни стилови на плочи да одговара директно во базата на вашата камера опрема Може да се користи со tripods, monopods, телескопи, топката глави, леќа јаки, леќа плочи итн. 3) 5-годишно искуство во фотографски индустрија од 2011. Опис На Производот 1. Ве молиме контактирајте не за понуда, доколку сте купување на повеќе предмети или имате било qeustions за prodcuts.Користете авијација висока јачина алуминиум да се гради.Меѓународни gerenal roshot,се применуваат на општиот пазар. 7) Сите производи што се Ro Hs& CE согласност. Спакувани Безбедно во Меур Торба.Користи посебна технологија на шуплива сфера,заобленоста толеранција 0. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.Се гарантира стабилна поддршка на carema. 8) Извоз во Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Австралија, Азија, Средниот исток, итн. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. 1/4" Метал Tripod завртки 1/4" метален машки навој со рамна глава шрафцигер слот Може да се unscrewed лесно користење на 1, 2, 5, 10, 20 & 50 pence монета НЕМА Мало Поле.

За производот

Бренд Име:
BEXIN
Тежина (g):
20
Макс Extened Должина (mm):
14
Употреба:
Акција Камери,Видео Камера,Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
LS-023
Укината Должина (mm):
14
Пакет:
No
Тип:
камерата завртка
Материјал:
Нерѓосувачки челик
Материјал:
Нерѓосувачки челик
Глава ширина :
12mm
Глава Дебелина:
4mm
Lenght:
14mm
Објектот:
UNC1/4 камера завртка
Пакет:
ПП торба
Тип:
камерата завртка
Точка име :
Дупчиња UNC1/4 Скриена Камера Завртка
Употреба:
Дигитална Камера

Слични предлози