.

.

5 компјутери Tripod/Monopod/Брзо Ослободување Плоча Камера Фотографски Додатоци Завртки 1/4 Д прстен Камера Завртка за SLR/Дигитална камера

5 компјутери Tripod/Monopod/Брзо Ослободување Плоча Камера Фотографски Додатоци Завртки 1/4 Д прстен Камера Завртка за SLR/Дигитална

DEN 355.20

Износ
Во продавницата.

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.Користете авијација висока јачина алуминиум да се гради. 10) Добар по продажба на услуги. 1/4" Метал Tripod завртки 1/4" метален машки навој со рамна глава шрафцигер слот Може да се unscrewed лесно користење на 1, 2, 5, 10, 20 & 50 pence монета НЕМА Мало Поле. 9) ODM&OEM услуги. плаќање Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ние прифаќаме трговија на големо наредби. 6) Сопствени брендови TOTUI, BEXIN, PROCOLOR. 2) Кина врвот бренд на фотографија опрема снабдувач. 4) Сопствени калапи инструментално и само-иновативен дизајн.Користи посебна технологија на шуплива сфера,заобленоста толеранција 0. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Нашите Услуги Примерок услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации OEM услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации По продажбата на услугата , ве молиме да побарате повеќе информации За НАС 1) Alibaba потврдена злато снабдувач. Ве молиме контактирајте не за понуда, доколку сте купување на повеќе предмети или имате било qeustions за prodcuts. Овие врвен квалитет заробеништво завртки овозможи на fitment на различни стилови на плочи да одговара директно во базата на вашата камера опрема Може да се користи со tripods, monopods, телескопи, топката глави, леќа јаки, леќа плочи итн. 8) Извоз во Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Австралија, Азија, Средниот исток, итн. Опис На Производот 1. Спакувани Безбедно во Меур Торба. Отпорен на гребење anodizing површината. Превозот на Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.Меѓународни gerenal roshot,се применуваат на општиот пазар. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.Подрумот со 360 ротација скала за да им помогне на панорама спојување.Двојно заклучување knob дизајн,повеќе функција и флексибилна работа. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. 7) Сите производи што се Ro Hs& CE согласност. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците. Tripod/Monopod/Брзо Ослободување Плоча Камера Фотографски Додатоци Завртки 1/4" Д прстен Камера Завртка за SLR/Дигитална камера пакет вклучуваат : 5 компјутери камера завртка Fea tures : 100% Сосема Нов и Висок Quality1/4 инчен Метал Заробеништво Брзо Ослободување Screws Ideal за Manfrotto / Arca Швајцарската / Gitzo итн.

За производот

Макс Extened Должина (mm):
20
Бренд Име:
BEXIN
Употреба:
Дигитална Камера
Укината Должина (mm):
20
Тежина (g):
35
Пакет:
No
Број На Модел На:
LS004
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
камерата завртка
Објектот:
1/4 Д прстен камера завртка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
16x4x5.5x11.5mm
Тежина:
35g
Име:
1/4 Д прстен Камера Завртка за SLR/Дигитална камера
Тип:
камерата завртка

Слични предлози