.

.

НОВИ Професионални YUNTENG 870 Камера Tripod Преносни За Камерата Фотографија Nikon, Sony Canon, Samsung Русија, Бразил БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

НОВИ Професионални YUNTENG 870 Камера Tripod Преносни За Камерата Фотографија Nikon, Sony Canon, Samsung Русија, Бразил БЕСПЛАТЕН

DEN 6566.00
DEN 6911.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


ПАРАМЕТАР
1. Макс оперативни должина : 1650mm
2. Мин оперативни должина : 675mm
3. Макс цевка со дијаметар : mm
4. Нето тежина : 2000g
5. Max. капацитет : 5 кг
Плаќање
1. Прифаќаме само PAYPAL за плаќање.
Превозот 1.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат. 2.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата. 3.Ние не бродот на викенд или државни празници.
4.Ако ви треба брзо се изразат, треба да плаќаат екстра postcharge и контактирајте со нас пред да ја купите.
Контактирајте Со Нас
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние сме ракување со голем волумен пораки секој ден. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs. (Понеделник Сабота).

За производот

Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Бренд Име:
YUNTENG
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Дигитална Камера
Тежина (g):
2000 година
Укината Должина (mm):
675
Број На Модел На:
870
Макс Extened Должина (mm):
1650

Слични предлози