.

.

1/4 хексадецимален штекер камера завртка за Дигитална Камера, Tripod Monopod и Брзо Ослободување Плоча Камера Фото Делови Додатоци Завртки

1/4 хексадецимален штекер камера завртка за Дигитална Камера, Tripod Monopod и Брзо Ослободување Плоча Камера Фото Делови Додатоци

DEN 307.20

Износ
Во продавницата.

10) Добар по продажба на услуги. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично.Користете авијација висока јачина алуминиум да се гради. 8) Извоз во Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Австралија, Азија, Средниот исток, итн. Отпорен на гребење anodizing површината.Двојно заклучување knob дизајн,повеќе функција и флексибилна работа. 1/4" хексадецимален штекер камера завртка за Дигитална Камера, Tripod Monopod и Брзо Ослободување Плоча Камера Фото Делови Додатоци Завртки Fea tures : 100% Сосема Нов и Висок Quality1/4 инчен Метал Заробеништво Брзо Ослободување Screws Ideal за Manfrotto / Arca Швајцарската / Gitzo итн. 2) Кина врвот бренд на фотографија опрема снабдувач. плаќање Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. 9) ODM&OEM услуги. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.Подрумот со 360 ротација скала за да им помогне на панорама спојување. Нашите Услуги Примерок услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации OEM услуга достапна, ве молиме да побарате повеќе информации По продажбата на услугата , ве молиме да побарате повеќе информации За НАС 1) Alibaba потврдена злато снабдувач. гаранција Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.Се гарантира стабилна поддршка на carema. Овие врвен квалитет заробеништво завртки овозможи на fitment на различни стилови на плочи да одговара директно во базата на вашата камера опрема Може да се користи со tripods, monopods, телескопи, топката глави, леќа јаки, леќа плочи итн. Превозот на Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. 1/4" Метал Tripod завртки 1/4" метален машки навој со рамна глава шрафцигер слот Може да се unscrewed лесно користење на 1, 2, 5, 10, 20 & 50 pence монета НЕМА Мало Поле.Ние прифаќаме трговија на големо наредби.

За производот

Тип:
Професионални Tripod
Укината Должина (mm):
15
Бренд Име:
BEXIN
Број На Модел На:
LS-042
Употреба:
Дигитална Камера
Макс Extened Должина (mm):
15
Тежина (g):
37
Пакет:
No
Материјал:
ferrum
Објектот:
1/4 хексадецимален штекер камера завртка
Материјал:
Железо
Глава ширина :
14
Глава Дебелина:
5mm
Пакет:
ПП торба

Слични предлози