.

.

QZSD Q10 Прошири Брзо Ослободување Плоча за Tripod Топката Главата Monopod 1/4 Камера Завртка Гром Адаптер за Брза Монтажа Плоча 38*75mm

QZSD Q10 Прошири Брзо Ослободување Плоча за Tripod Топката Главата Monopod 1/4 Камера Завртка Гром Адаптер за Брза Монтажа Плоча

DEN 863.52

Износ
Во продавницата.

Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш. Ние брод на Alixpress адреса на само. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 2-3 дена, откако ќе ја добиете вашата исплата.Ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.

За производот

Бренд Име:
QINGZHUANGSHIDAI
Материјал:
Алуминиум
Големина:
38*75mm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Q10
Плоча Дијаметар:
38*75mm
Завртка интерфејс:
1/4 инчи Меѓународниот стандард
Висина:
10мм
ОДГОВАРА ЗА:
QZSD или Други Адаптивни големина Tripod Monopod Топката Главата

Слични предлози