.

.

BK01 Брзо Ослободување Плоча за Tripod Топката Главата Monopod 1/4 Камера Завртка Гром Алуминиум Метал Адаптер за Брза Монтажа Плоча

BK01 Брзо Ослободување Плоча за Tripod Топката Главата Monopod 1/4 Камера Завртка Гром Алуминиум Метал Адаптер за Брза Монтажа

DEN 527.52

Износ
Во продавницата.

и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.Ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Повратни информации : 1. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Големина на : 38*47*9mm
Пакет : 1* Брзо Ослободување Плоча
Ако не ви се допаѓа ова,повеќе објектот, ве молиме кликнете тука : Плаќање : 1. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата. Враќање : 1. Превозот : 1.Ако живеете во оддалечена област и ќе мора choosed слободен DHL или слободни Fedex,ве молиме да ни овозможи да го смените вашата точка да биде дадено од страна на Објавата.Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.

За производот

Бренд Име:
QINGZHUANGSHIDAI
Материјал:
Алуминиум
Големина:
38*47mm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Б.К.-01
Плоча Дијаметар:
38*47mm
Завртка интерфејс:
1/4 инчи Меѓународниот стандард
Висина:
9mm
ОДГОВАРА ЗА:
QZSD DPOTORPADP итн

Слични предлози