.

.

Жена Чевли 2017 Лето Патики 2017 Бренд Спортски Чевли За Жени Пролет Трчање На Отворено Тренд Обука Чевли Zapatillas

Жена Чевли 2017 Лето Патики 2017 Бренд Спортски Чевли За Жени Пролет Трчање На Отворено Тренд Обука Чевли Zapatillas

DEN 1023.00
DEN 1247.52
-18 %

Износ
Во продавницата.


Жена Чевли 2017 Лето Патики 2017 Бренд Спортски Чевли За Жени Пролет Трчање На Отворено Тренд Обука Чевли Zapatillas
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Европски
35
36
37
38
39
40
41
42
Нога Должина(M M)
225
230
235
240
245
250
255
260
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
Европски
43
44
45
46
47
48
49
50
Нога Должина(M M)
265
270
275
280
285
290
295
300
Имајте на ум 1 : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.
Забелешка 2 : Нога Должина = insole должина ﹣ (1~1.5) CM
Забелешка 3 : испративме на чевли според Евра големина , Ако најдете постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира
Забелешка 4 : Застане директно на хартија, марк поени на најдолгата пред пети и пета, должината на две точки е метри должина.
Забелешка 5 : должината на левата нога и десната нога може да биде малку различен , ве молиме да се измери поголем. Забелешка 6 : Ако вашите нозе се размислува и широк, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема. ако тие се тесни и тенка, ние ви препорачуваме да изберете една големина помала.

За производот

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Жените
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Амортизирање
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Применливи место:
Хард Суд
Горната Висина:
Медиум намали
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Масажа
спортски тип:
Начин на живот
Бренд Име:
Пожари
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Напредни
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот
евтини:
евтини

Слични предлози