.

.

Нов оглас топла продажба Лето дише спортски чевли нето мажите трчање 808

Нов оглас топла продажба Лето дише спортски чевли нето мажите трчање 808

DEN 807.00
DEN 1391.52
-42 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Технологија:
dmx
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Nuyork
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Лизга-На
Датум На Издавање:
Summer2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
Гума
Функција:
стабилност
Горната Висина:
Медиум намали
Применливи место:
Хард Суд
Функција:
Дише
спортски тип:
Начин на живот
Број На Модел На:
808
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Outsole Материјал:
Гума
За Растојание:
Сса 10 километри

Слични предлози