.

.

Нов оглас топла продажба Лето дише трчање мажите и жените нето спортски чевли 02

Нов оглас топла продажба Лето дише трчање мажите и жените нето спортски чевли 02

DEN 696.00
DEN 1199.52
-42 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Outsole Материјал:
ЕВА
Технологија:
dmx
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Nuyork
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Лизга-На
Датум На Издавање:
Summer2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Број На Модел На:
02
Функција:
стабилност
Горната Висина:
Медиум намали
Insole Материјал:
ЕВА
Применливи место:
Хард Суд
Функција:
Дише
спортски тип:
Начин на живот
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
За Растојание:
Сса 10 километри

Слични предлози