.

.

10pcs/многу, GT2 Времето Појас, Затворени-јамка,240mm Должина , 120Teeth , 3.5 мм ширина,

10pcs/многу, GT2 Времето Појас, Затворени-јамка,240mm Должина , 120Teeth , 3.5 мм ширина,

DEN 283.20

Износ
Во продавницата.


Продавница Информации : Ние сме посветени да се изгради !
Повеќе од 1000 предмети за 3 D печатач се достапни.
Ако ви треба повеќе предмети,ве Молиме контактирајте со нас онлајн или пратете E-mail на нас.
На freights ќе биде обвинет според вистинската тежина на вашите нарачки.
Ние ќе ги ажурира предмети секојдневието!
СИТЕ Големина GT2-3.5 Затворени-јамка Појас
Опис На Производот :
10pcs/многу, GT2 Времето Појас, Затворени-јамка, 240mm должина,120teeth, 3.5 mm ширина
Производ Функција :
Одговара за GT2 Времето Макара
Материјал : Neoprene Гума со Fiberglass Армирано
Теренот : 2mm
Должина : 240mm
Забот Број : 120
Ширина : 3,5 мм
Тип : Затворени-јамка
Количина : 10pcs/многу

За производот

Тип:
времето појас
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
ROBOTDIGG
Број На Модел На:
GT2-240mm-3.5
Материјал:
Гума
is_customized:
Yes

Слични предлози