.

.

Инчен Trapezoid XL Времето појас Теренот 0.20(5.08 mm) Гума, Neoprene Измената на сите видови на XL Времето макара бесплатен превозот

Инчен Trapezoid XL Времето појас Теренот 0.20(5.08 mm) Гума, Neoprene Измената на сите видови на XL Времето макара бесплатен

DEN 4800.00

Износ
Во продавницата.

Инчен Trapezoid Neoprenen Гума Со Fiberglass core
XL Времето Ремени теренот 5.08 мм Или 0.20 инчен
Измената на Производство на сите видови на XL Времето Појас Карактеристики : Редовни вртежен момент .Општа цел на мерењето pulleys
погодна за пренос на вртежен момент и светлина оптоварување пренос.
Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина на :
Листата на XL Времето појас :
Производ Слик За Повикување Само :
Забелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.
Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!
Почитувани купувачи, ние сме производител, специјализирана во областа на мерењето појас и синхрони макара, се очекува производи јас покажа дека во мојата продавница, ние може да се направи било каков вид на појас и макара, ве молиме пратете ми порака со вашиот детали барање, јас ќе ви цитирам најдобра цена!

За производот

Број На Модел На:
XL
Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
yongpeng
Теренот:
0.20(5.08 mm)
Појас За Висина:
0.9(2.30 mm)
Забот Висина:
0.05(1.27 mm)
Ширина:
може да го направи било која големина на ширина
RangFiberglass core:
Гума со fiberglass core
is_customized:
Customizing all kinds of HTD5M Timing Belts
цена:
Според различни големина за да се направи понуда

Слични предлози