.

.

LUPULLEY S2M-6mm Отвори Времето Појас 1M/2М/3М/4M/5M/6M/7M/8M/9M/10M Теренот Должина S2M 6mm Ширина Бела СТП Отвори Времето Појас

LUPULLEY S2M-6mm Отвори Времето Појас 1M/2М/3М/4M/5M/6M/7M/8M/9M/10M Теренот Должина S2M 6mm Ширина Бела СТП Отвори Времето Појас

DEN 244.00
DEN 280.32
-13 %

Износ
Во продавницата.


S2 M-6mm СТП Отвори Времето Појас 1 M/2М/3М/4 M/5 M/6 M/7 M/8 M/9 M/10 M Теренот Должина
S2 M 6mm Ширина Бел Отворен Времето Појас
Име на производ со Отворен Времето Појас Модел S2 M-6mm Заби Теренот 2mm Појас Ширина 6mm Теренот Должина од 1 M/2М/3М/4 M/5 M/6 M/7 M/8 M/9 M/10 M Боја Бела Материјал СТП со челик Тежина 14g/M
За Повеќе Отворени Времето Ремени,ве молиме кликнете на десното Тип во подолу лист.
Модел Тип S2 M 2 GT MXL XL L H 3 M 5 M 8 M

За производот

Ширина:
6mm
Должина:
1M, 2M, 3M, 4M, 5M, 6M, 7M, 8M, 9M, 10M
Број На Модел На:
S2M-6MM
Тип:
времето појас
Бренд Име:
LUPULLEY
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Име на производ:
отворете времето појас
Модел:
S2M-6MM
Забите на теренот:
2mm
Појас Ширина:
6mm
Теренот Должина:
1M/2М/3М/4M/5M/6M/7M/8M/9M/10M
боја:
Бела
materail:
СТП со челик

Слични предлози