.

.

X-Онлајн топла продажба добар квалитет човек чанта машки briefcase мажите бизнис торба големи tote

X-Онлајн топла продажба добар квалитет човек чанта машки briefcase мажите бизнис торба големи tote

DEN 744.00

Износ
Во продавницата.

X-Онлајн топла продажба добар квалитет човек чанта машки briefcase мажите бизнис торба големи tote

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Тиња Џеб
Големина:
(30cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Се облекуваат
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Големина:
37*27*7cm

Слични предлози