.

.

1PC Четири Видови На Сирена Т Силиконски Калапи Чоколадо Мувла DIY рачно изработени Торта Алатка за Правење Чоколадо Торта Декорирање Алатки

1PC Четири Видови На Сирена Т Силиконски Калапи Чоколадо Мувла DIY рачно изработени Торта Алатка за Правење Чоколадо Торта Декорирање

DEN 96.00
DEN 120.00
-20 %

Износ
Во продавницата.

опис на производот Материјал : Силикон Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура оценка : -40 целзиусови степени до +210 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста. Тоа е мека и лесна за употреба. Answer : ___________________________ Note : Оваа мувла е направен од страна на самите себе; ве молиме да обрнете внимание на големината пред купување

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Бренд Име:
Aouke
Број На Модел На:
LM
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични предлози