.

.

DIY Силикони торта мувла големи рози силикони Торта декорирање алатки нови ФДУ лесно demoulding CDSM-113

DIY Силикони торта мувла големи рози силикони Торта декорирање алатки нови ФДУ лесно demoulding CDSM-113

DEN 177.00
DEN 232.32
-24 %

Износ
Во продавницата.

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи tempe rature опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 21.5*19.5*7cm Внатрешен Дијаметар : 17*17cm Производ тежина : 125g

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ОД FDA,SGS,LFGB,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
CDSM-113
Тип:
Торта Алатки
Производот Категорија:
торта мувла
Обликот:
Неправилната Форма
Материјал:
Силика Гел
точка законик:
CD
Пакување спецификации:
21.5 * 19.5 * 7cm
Употреба:
Торта, печени, рачно изработени сапуни, желеа, puddings
Спецификации:
120g
категорија:
Печење калапи / торта мувла

Слични предлози