.

.

силиконски bakeware торта мувла чоколадо калапи мраз бикарбоната 15 зголеми габи CDSM-158

силиконски bakeware торта мувла чоколадо калапи мраз бикарбоната 15 зголеми габи CDSM-158

DEN 177.00
DEN 252.48
-30 %

Износ
Во продавницата.


РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 29.7 * 17.4 * 2.7 cm Дупка големина : 4*4cm Производ тежина : 126g

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-158
Тип:
Торта Алатки

Слични предлози