.

.

Никол Природни рачно изработени Сапун Силиконски Калап Круг со Модели Бања Бомба Чоколадни Бонбони Мувла

Никол Природни рачно изработени Сапун Силиконски Калап Круг со Модели Бања Бомба Чоколадни Бонбони Мувла

DEN 322.00
DEN 459.36
-30 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап Експерт
Информации за производот Бренд : Никол Материјал : Храна Одделение Силиконски Спецификација(приближно) : 8.4 x 3.6 cm Внатрешна Големина : 6.6 x 2.8 cm во Калап Тежина : 110g Крајниот производ Тежина : 98g Боја : Случајни Карактеристики : Флексибилни и Не-Стап ,Лесно да се Demould и чисти , Издржливи во употреба Објект Бр. : R1839

За производот

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
R1839
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
GBhouse
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
мувла големина:
8.4 x 3.6 cm
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
6.6 x 2.8 cm

Слични предлози