.

.

Еден цвет форма силикони Торта мувла Круна во облик на силиконски Желе пудинг мувла DIY подароци CDSM-131

Еден цвет форма силикони Торта мувла Круна во облик на силиконски Желе пудинг мувла DIY подароци CDSM-131

DEN 223.00
DEN 278.40
-20 %

Износ
Во продавницата.


РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. 1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 24.5*9cm Внатрешен Дијаметар : 20.5*20.5 cm Производ тежина : 159g

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-131
Тип:
Торта Алатки
Производот Категорија:
торта мувла
Обликот:
Кружни
Ако постои патент:
слободни
категорија:
Печење калапи / торта мувла

Слични предлози