.

.

VOGVIGO DIY Кујна Мраз бикарбоната Чоколадо Сапун Калапи за Печење Алатки 3D Музика Карактер Форма на Силиконски Калапи Торта

VOGVIGO DIY Кујна Мраз бикарбоната Чоколадо Сапун Калапи за Печење Алатки 3D Музика Карактер Форма на Силиконски Калапи Торта

DEN 129.00
DEN 173.76
-26 %

Износ
Во продавницата.

едноставна и корисна, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Адаптибилност 4.(Празник освен).безбедноста,Не-токсични, Без мирис , Загрева рамномерно
Спецификации :
Име на производ : Силикони Чоколадо Мувла Производ Големина : 21 * 10.навистина брзо. Ве молиме не го отвори спорот и да даваат лоши повратни информации!
Како можам да добијам попуст и повеќе помош? Ако има потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас ние ќе ви понудат добра цена. можете исто така да одат во мојата продавница се најде забава. Ве молиме контактирајте со нас,ние може да slove сите на вашето прашање. можете исто така да изберете DHL, или ЕМС, нормално ќе може да се добие во рок од 3-12days. Pls внимателно проверете го вашиот превозот адреса и информации, така што можете да го добиете вашиот добро на време.

За производот

Бренд Име:
VOGVIGO
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
JJYFSGZ
Тип:
Торта Алатки

Слични предлози