.

.

Божиќ елени торта декорирање материјали чоколадо мувла Украсување на Силиконски печење Фондан бонбони Шеќер Занает XmasCake F0810SD

Божиќ елени торта декорирање материјали чоколадо мувла Украсување на Силиконски печење Фондан бонбони Шеќер Занает XmasCake F0810SD

DEN 168.00
DEN 197.76
-15 %

Износ
Во продавницата.


- Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
* Температура : -76°F до +662°F (-60°C до +350°C)
Зошто Да Изберете Diyclan!
Испорака :
- Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
FDA,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Diyclan
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
F0810SD
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
Материјал:
Храна одделение Силиконски

Слични предлози