.

.

Трговија на големо 10 Компјутери/многу КТ-405 Силикони Торта Фондан Украсување Алатки, Силикони Laces Калапи, Силикони Торта Печење Душеци

Трговија на големо 10 Компјутери/многу КТ-405 Силикони Торта Фондан Украсување Алатки, Силикони Laces Калапи, Силикони Торта

DEN 2211.00
DEN 2763.84
-20 %

Износ
Во продавницата.

Екстремно флексибилен, тоа исто така може да се намали за да се создаде панделки, рабовите и украси. Ние не може да се провери пред да ние испорака.
Сосема нов и висок квалитет
Чоколадна торта мраз мувла лента
Мека и лесна за употреба
Флексибилни и Обновливи
Корисна и перат(Рака Мие Само)
Материјал : Силикон
Големина : 399 ×199 mm(15.
превозот и Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 - 3 дена по примање на уплатата. Совети : Прелива во процесор машина 3.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Тоа ви овозможува да се создаде светлината, но на добар ефект декорација. Затоа причината на сликата, производ на вистинската големина, не е толку голема како што мислите . Ако вашата цел е $ 200 или повеќе , ние ќе бидат испратени од страна на DHL, EMS, итн.8 инчи)
Рејтинг на температура : -40°c до +230°c (-40°С до +446°F)
Answer : ___________________________ Note :
1. Се пече во рерна на 80°c (176°F) за 10/15 минути.5 мл топла вода околу 2 минути на средна брзина додека не добиете мазна и крем мешавина.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Предмети ќе пристигне во 4-8 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
Силиконски Мат Да се Создаде Шеќер laces : Тоа е совршен за да ги красат во еден оригинален начин слој колачи, купот торти и колачи. Толку внимателни разбирање или пред да го купат. Помогна со шпатула се водат од подеднакво мешавина на силиконски мат. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ако ви треба други express,ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме оставете ја вашата точна адреса. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
fengying
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
КТ 405

Слични предлози