.

.

КТ-406 399*170 мм Торта Фондан Украсување Алатки, Правоаголник Храна Одделение Силиконски Печење Мат, Силикони Мат Да се Создаде Шеќер Чипка

КТ-406 399*170 мм Торта Фондан Украсување Алатки, Правоаголник Храна Одделение Силиконски Печење Мат, Силикони Мат Да се Создаде

DEN 288.00
DEN 359.52
-20 %

Износ
Во продавницата.

5 и се меша додавање 2. Совети : Прелива во процесор машина 3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
Силиконски Мат Да се Создаде Шеќер laces : Тоа е совршен за да ги красат во еден оригинален начин слој колачи, купот торти и колачи. Земете чипка надвор од мувла delicately помогна со шпатула.
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 - 3 дена по примање на уплатата. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.5 мл топла вода околу 2 минути на средна брзина додека не добиете мазна и крем мешавина. Ви благодариме!
. Се пече во рерна на 80°c (176°F) за 10/15 минути.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние не може да се провери пред да ние испорака. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Ако вашата цел е $ 200 или повеќе , ние ќе бидат испратени од страна на DHL, EMS, итн. Тоа ви овозможува да се создаде светлината, но на добар ефект декорација.
Ако ви треба други express,ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Затоа причината на сликата, производ на вистинската големина, не е толку голема како што мислите . И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Помогна со шпатула се водат од подеднакво мешавина на силиконски мат. Екстремно флексибилен, тоа исто така може да се намали за да се создаде панделки, рабовите и украси. Толку внимателни разбирање или пред да го купат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме оставете ја вашата точна адреса.7 инчи)
♦ Оценка на температура : -40°c до+210°c
Answer : ___________________________ Note :
1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
♦ Материјал : 100% за Храна одделение Силиконски
♦ Трајни и Расклопна
♦ Мека и екстремно флексибилен
♦ Едноставен и безбеден за употреба
♦ Може да се користи многу пати и лесно да се чисти
♦ Големина : 399×170 мм(15.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
CT406
Бренд Име:
fengying
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични предлози