.

.

DIY печење алатки кујна објект срце облик вафли силиконски калап торта мувла CDSM-541

DIY печење алатки кујна објект срце облик вафли силиконски калап торта мувла CDSM-541

DEN 110.00
DEN 129.60
-15 %

Износ
Во продавницата.


РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 17.5*17.5*1.5 cm Производ тежина : 70g Производот Цел : заработите чоколадо.направи колачиња

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-541
Тип:
Торта Алатки
производ catagory:
торта мувла
дизајн:
Круг
Материјал:
Силикони
Производ големина:
17.5*1.5 cm
производ тежина:
70g
Употреба:
Вафли

Слични предлози