.

.

Силиконски торта мувла рачно изработени сапун мувла НОВИ Овална дизајн 6 дупки Висок квалитет CDSM-526

Силиконски торта мувла рачно изработени сапун мувла НОВИ Овална дизајн 6 дупки Висок квалитет CDSM-526

DEN 359.00
DEN 398.40
-10 %

Износ
Во продавницата.


1.Ние ќе испрати боите на објектот случајно. Ако midn на ова, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред. Инаку ние ќе се испрати како што се.
2.Доколку сте продавач, се меша цел се прифатливи. Ако ви се меша цел и износот надминува $150. Ние ќе ви испратиме со ЕМС,DHL,UPS-от,FEDEX,TXT или Пи rmail.
3.Пред ставање на твојот ред ,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на објектот.
4.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена, ако е можно.
5.Ние ќе брод на адресата која ја оставам во Alipay, ако не информира нас.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 28.2*16.1*2.7 cm Производ тежина : 180g Производот Цел : се направи торта. направи рачно изработени сапун
Со нетрпение очекувам да вашата посета повторно.

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
CDSM-526
Тип:
Торта Алатки
производ catagory:
торта мувла
дизајн:
овална
Материјал:
Силикони
Производ големина:
28*16*2.3 cm
производ тежина:
180g
Употреба:
торта, сапун, итн

Слични предлози