.

.

креативни DIY Силикони чоколадо мувла целосни усни DIY кафе грав форма мраз фах калапи SICM-115-2

креативни DIY Силикони чоколадо мувла целосни усни DIY кафе грав форма мраз фах калапи SICM-115-2

DEN 96.00
DEN 160.80
-40 %

Износ
Во продавницата.


РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 22.5*10.6*2.5 cm Дупка големина : 3.5*2cm Производ тежина : 72g

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SICM-115-2
Тип:
Торта Алатки
Класификација:
силиконски торта мувла
Обликот:
Усните

Слични предлози