.

.

DIY силикони Торта мувла 12 дупки љубов срцето желе пудинг силикони чоколадо мувла CDSM-141

DIY силикони Торта мувла 12 дупки љубов срцето желе пудинг силикони чоколадо мувла CDSM-141

DEN 190.00
DEN 237.60
-20 %

Износ
Во продавницата.


парче
РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 29.5 * 17 * 2.5 cm Дупка големина : 4.5*4.5 Производ тежина : 126 g
парче

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-141
Тип:
Торта Алатки
Производот Категорија:
торта мувла
Обликот:
Неправилната Форма
Пакување спецификации:
29.5 * 17 * 2.5 cm
Употреба:
Торти, печење, желе пудинг
Спецификации:
125g
категорија:
Печење калапи / торта мувла

Слични предлози