.

.

КТ-406 399*170 мм Торта Фондан Украсување Алатки, Правоаголник Храна Одделение Силиконски Печење Мат, Силикони Мат Да се Создаде Шеќер Чипка

КТ-406 399*170 мм Торта Фондан Украсување Алатки, Правоаголник Храна Одделение Силиконски Печење Мат, Силикони Мат Да се Создаде

DEN 288.00
DEN 359.52
-20 %

Износ
Во продавницата.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .5 и се меша додавање 2.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние не може да се провери пред да ние испорака. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ако ви треба други express,ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, ЗАПАД УНИЈА, T/T . Затоа причината на сликата, производ на вистинската големина, не е толку голема како што мислите . Совети : Прелива во процесор машина 3.
Силиконски Мат Да се Создаде Шеќер laces : Тоа е совршен за да ги красат во еден оригинален начин слој колачи, купот торти и колачи. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме оставете ја вашата точна адреса. Толку внимателни разбирање или пред да го купат. Тоа ви овозможува да се создаде светлината, но на добар ефект декорација.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Екстремно флексибилен, тоа исто така може да се намали за да се создаде панделки, рабовите и украси.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Помогна со шпатула се водат од подеднакво мешавина на силиконски мат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Предмети ќе пристигне во 4-8 дена.5 мл топла вода околу 2 минути на средна брзина додека не добиете мазна и крем мешавина. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.7 инчи)
Рејтинг на температура : -40°c до +230°c (-40°С до +446°F)
Answer : ___________________________ Note :
1. Се пече во рерна на 80°c (176°F) за 10/15 минути. Ако вашата цел е $ 200 или повеќе , ние ќе бидат испратени од страна на DHL, EMS, итн. Земете чипка надвор од мувла delicately помогна со шпатула.
превозот и Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 - 3 дена по примање на уплатата.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
fengying
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
КТ 406
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични предлози