.

.

Силиконски калап за 6 lattices двојно Pentagram lollipop мувла DIY чоколадо калап доаѓа со пластични род CDSM-068

Силиконски калап за 6 lattices двојно Pentagram lollipop мувла DIY чоколадо калап доаѓа со пластични род CDSM-068

DEN 96.00
DEN 160.80
-40 %

Износ
Во продавницата.


РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 23.8*10.6*1.2 cm Дупка големина : 5*4cm Производ тежина : 73g

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-068
Тип:
Торта Алатки
боја:
Чоколадо Браун

Слични предлози