.

.

4Pcs/set Торта Cupcake Стои Отстранлив Шлаг Крем Цвет Нокти Поставите Тесто Украсување Алатка KA37

4Pcs/set Торта Cupcake Стои Отстранлив Шлаг Крем Цвет Нокти Поставите Тесто Украсување Алатка KA37

DEN 94.00
DEN 124.80
-25 %

Износ
Во продавницата.


4 Pcs/set Торта Cupcake Стои Отстранлив Шлаг Крем Цвет Нокти Поставите Тесто Украсување Алатка KA37
За плаќање
1. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress кога цел ,тогаш ние ќе го испрати пакетот според адресата сте го напуштиле. Ние секогаш се добредојдени сте доаѓање. На овој начин, можете да најдете ни лесно. Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда (Освен Одмор).Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Ние го избере релативно поволни кина Пост Воздух Mail, нормално што е потребно за 15-35 дена во повеќето земји и региони на светот, само неколку оддалечените области е потребно повеќе време за испорака, ве молиме почекајте трпеливо. Ние ќе се обидеме најдобро да се реши вашиот проблем, додека не се задоволни. Ние ќе ви одговори со 24 часа(освен одмор). Ако ви требаат повеќе или сакате сопствени производи, може да се е-пошта до нас или да не контактирате преку Trademanager. Ако сте во итна потреба на нашите производи, можете исто така да изберете DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS, и на овој начин, треба да ги плати соодветните такси превозот.
П : Сите слики се вистинска слика?
A : Да, сликата на сите производи што се продаваат се 100% реално пука.
П : Зошто на транспорт се толку бавно некои земји?
A : Сите наши производи имаат речиси не профит, и ние брод нив за слободни да повеќето земји, така што ние не можат да си дозволат скапа Express, како DHL, Fed Ex, UPS-от, ЕМС. Се надевам дека ќе може да се разбере.Потврдете Адреса со Име и презиме : Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Ние прифаќаме : VISA, Master Card, и Зачувам. Ако сакате да ги продаваме нашите производи и треба фотографии, ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе ви испратиме производи фотографии без водени жигови.

За производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
SYLPHY
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
KA37

Слични предлози