.

.

1 Компјутер Роденден Момче Чоколадо Фондан Силиконски Калап Bakeware Торта Десерт Колачи Декоративна Уметност Калапи Silikonform Торта Алатки

1 Компјутер Роденден Момче Чоколадо Фондан Силиконски Калап Bakeware Торта Десерт Колачи Декоративна Уметност Калапи Silikonform

DEN 138.00
DEN 181.44
-24 %

Износ
Во продавницата.

net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. ИСПОРАКА : 1.5 мм Метод на работа 1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. (1) употребата на високо-квалитетни силиконски материјал, (2) не-токсични, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www. -40 целзиусови Степени до +230 целзиусови степени температура силиконски калап, микробранова печка може да се пече торта; тесто кујна стил желе производство. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации.
Опис на производот Име : силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Случаен Боја Сапун мувла димензии : 97 * 64 * 16. (3) безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер. Нежно вертикална вибрации режим сапун 5-10 пати, за да помогне да се впие до празнење.ние ќе го цениме тоа. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди . Поради природата на меки силиконски, ве Молиме дозволете ни да има никаква контрола над големината на грешка, бег да биде отстранет! Пакување : 1 Компјутер Нашата определба : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме пишете ни, ние се најдобро решение за вас!
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Број На Модел На:
16136
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
AFocus Вкус
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Име:
Роденден Момче силиконски калап
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
DIY Габи,
боја:
случаен
Примена:
Матрицата, Декорација, Кујна
користат за:
Торта, Чоколадо, Сапун, Gateau, Свеќа итн.
Сапун мувла големина:
9.7* 6.4* 1.65 cm

Слични предлози