.

.

1 Компјутер 3D Малку Ангел Труби Храна одделение Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Кујна Bakeware Сапун Silikon Мувла Матрицата

1 Компјутер 3D Малку Ангел Труби Храна одделение Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Кујна Bakeware Сапун Silikon Мувла

DEN 483.00
DEN 575.04
-16 %

Износ
Во продавницата.

Ние може да ви даде најдоброто решение. Пополнете останатите сапун калап сапун може да. (1) употребата на високо-квалитетни силиконски материјал, (2) не-токсични, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење. (3) безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Поради природата на меки силиконски, ве Молиме дозволете ни да има никаква контрола над големината на грешка, бег да биде отстранет! Пакување : 1 Компјутер Нашата определба : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме пишете ни, ние се најдобро решение за вас!
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. ИСПОРАКА : 1. (4) лесно да се справи. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации.ние ќе го цениме тоа. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди . Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Држи се грижи калап сапун нежно со прстите од следниве, со цел да се олесни приливот на владата одвраќање сапун. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. Истурете мала количина на сапун во калап, што е доволно за покривање на површината на моделот. -40 целзиусови Степени до +230 целзиусови степени температура силиконски калап, микробранова печка може да се пече торта; тесто кујна стил желе производство. Нежно вертикална вибрации режим сапун 5-10 пати, за да помогне да се впие до празнење. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
AFocus Вкус
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
16141
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Име:
Малку Ангел Труби силиконски калап
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
DIY Габи,
боја:
случаен
Примена:
Матрицата, Декорација, Кујна
користат за:
Торта, Чоколадо, Сапун, Gateau, Свеќа итн.
Сапун мувла големина:
9.7* 7.5* 3.5 cm

Слични предлози