.

.

12pcs/set Различни од Нерѓосувачки Челик Цвет Petal Фондан Декорација Колаче Машина Торта Декорирање Алатки Кујна Додатоци SN-5

12pcs/set Различни од Нерѓосувачки Челик Цвет Petal Фондан Декорација Колаче Машина Торта Декорирање Алатки Кујна Додатоци SN-5

DEN 307.00
DEN 340.80
-10 %

Износ
Во продавницата.


12pcs/set Различни од Нерѓосувачки Челик Цвет Petal Фондан Декорација Колаче Машина Торта Декорирање Алатки Кујна Додатоци SN-5 Тип на : нерѓосувачки челик торта мувла Облик : цвет petal колаче машина Материјал : не ' рѓосувачки челик Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет, Големина : 6.5 см~5cm Тежина : 80g/set Пакет се Вклучени : 1 set = 12pcs
Купи 5sets или повеќе , ќе добивате 5%попуст попуст
Функции : готвење tools / торта декорација фондан алатки
Торта Уметност, Подобар Живот
Answer : ___________________________ Note : Превозот Начин
1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, и тоа е бесплатен превозот, тоа може да ги зачувате вашите пари, таа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина . но можете да го стори примање на пратката.)
2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)
3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)
Повеќе Печење Алатки За Вас ! Кликнете на овој линк.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
mijiang
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
Готвење Алатки SN-5
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
нерѓосувачки челик торта мувла
Пакет Се Вклучени:
12pcs/Set
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
готвење алатки:
Фондан Секачи, Фондан Мувла
Стил:
метал торта мувла
Повод:
кујнски прибор
дизајн:
Фондан Колаче Машина
Функција:
готвење алатки
Тежина:
80g/set

Слични предлози