.

.

6PCS/Многу Ракопис Азбука Писмо Торта Мувла Среќен Роденден Најдобро Сакаат Годишнината Партија Настани Материјали Торта Декорирање Машина

6PCS/Многу Ракопис Азбука Писмо Торта Мувла Среќен Роденден Најдобро Сакаат Годишнината Партија Настани Материјали Торта Декорирање

DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


6 PCS/Многу Ракопис Азбука Писмо Торта Мувла Среќен Роденден Најдобро Сакаат Годишнината Партија Настани Материјали Торта Декорирање Машина
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Пластични Фондан Торта Секачи
Содржина : Азбука Букви На Англиски Фраза
"Среќен Роденден" "Најдобро" "Јубилеј" "Честитки"
Големина : Прибл Max Должина од 13.5 cm; Мин Должина 5.5 cm; Ширина 3cm; Висина : 2cm
Пакет : 6 PCS/Многу во Opp Вреќа
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Cookie Торта Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.
1. Предмети се испраќаат обично од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, што е за повисока од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
2. Вашите предмети треба да се постигне во aboved стимулирана време. Ние ќе песна за вас за време на транспортот. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ќе се одговори во 24hours.

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
HOMEHOW
Број На Модел На:
Азбука Писмо Торта Калапи
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Торта Секачи Материјал:
ЕКО Храна Одделение Пластични Азбука Писмо Торта Калапи
Торта Секачи Форма:
Азбука Писмо На Англиски Фраза Зборови Фондан Торта Секачи
Торта Секачи Големина:
Детали Како На Следниве Слики Торта Секачи
Торта Секачи Пакет:
6PCS/Многу Азбука Писмо Торта Секачи во Opp Вреќа
Торта Секачи Предност:
Извезени Квалитет На Евтини Цена, Брза Испорака 1 Година Гаранција
Торта Секачи Функција:
Лесно Апликација Англиски Фраза Торта Stamper Калапи
Торта Секачи Апликација:
Среќен Роденден Најдобро Сакаат Годишнината Партија Настани Материјали Торта Алатки
Поврзани производи:
Фондан Торта Декорирање Алатки Нерѓосувачки Челик Силиконски Калапи
Поврзани Производи 2:
Торта Cookie Алатки За Моделирање Неспокојот Млазницата Шлаг Торба Граница Калапи
Торта Зборови Содржина:
Среќен Роденден Најдобро Сакаат Годишнината Алал Да Му Е На Англиски Фраза

Слични предлози