.

.

DIY силикони торта мувла bakeware 6 lattices срце облик на торта бисквит пудинг мувла рачно изработени сапун мувла CDSM-112

DIY силикони торта мувла bakeware 6 lattices срце облик на торта бисквит пудинг мувла рачно изработени сапун мувла CDSM-112

DEN 233.00
DEN 258.72
-10 %

Износ
Во продавницата.

парче
РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 25 * 4.5 cm Дупка големина : 8.2*7.5 cm Производ тежина : 160g

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-112
Тип:
Торта Алатки
Производот Категорија:
торта
Обликот:
Неправилната Форма
Материјал:
Силикони
Пакување:
25 * 4.5 cm
Употреба:
Торти , печење, желе пудинг
Спецификација:
160g
категорија:
Печење мувла / торта мувла

Слични предлози