.

.

DIY 6 дупки кула во облик на силиконски желе пудинг чоколадо мувла плоштадот рачно изработени сапун мувла CDSM-148

DIY 6 дупки кула во облик на силиконски желе пудинг чоколадо мувла плоштадот рачно изработени сапун мувла CDSM-148

DEN 183.00
DEN 228.48
-20 %

Износ
Во продавницата.

парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 29 * 17 * 4.5 cm Дупка големина : 6.9*6,9 см Производ тежина : 126g

За производот

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-148
Тип:
Торта Алатки
Производот Категорија:
торта мувла
Обликот:
Неправилната Форма
Пакување спецификации:
29 * 17 * 4.5 cm
Употреба:
Торти, печење, желе пудинг
Спецификации:
120g
категорија:
Печење калапи / торта мувла

Слични предлози